به گزارش پایگاه خبری باشگاه محمدحسین عراقی‌زاده در گفت و گویی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: خدا را شکر وضعیت تیم خوب است و فقط تنها مشکلی که داریم پنج بازیکن ما به همراه تیم ملی در بازی‌های داخل سالن ترکمنستان حضور دارند و در غیاب ملی‌پوشان ما بادیگر بازیکنان تیم تمرینات خودمان را ادامه می‌دهیم.
وی در ادامه گفت:‌ ما در حال حاضر به دنبال یک بازیکن برزیلی هستیم و تا چند روز دیگر این بازیکن برای تنظیم قرارداد به ایران می‌آید.
قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند اصفهان گفت: این بازیکن برزیلی سابقه بازی در باشگاه‌های اسپانیا، برزیل و ایتالیا را در کارنامه دارد. همچنین محمدحسین درخشانی بازیکن فصل قبل مس سونگون که به دلیل مصدومیت نتوانست در نیم‌فصل حضور پیدا کند در نیم‌فصل دوم به ما اضافه می‌شود.
عراقی‌زاده همچنین در پاسخ به سؤالی که جنتی مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند مدعی شده بود که ما حاضریم جام باشگاه‌های جهان را در اصفهان برگزار کنیم، گفت: این موضوع درست است. ما یک طرحی در هیأت مدیره پیشنهاد دادیم که در صورت امکان در اردیبهشت و خردادماه جام باشگاه‌های جهان را در اصفهان برگزار کنیم. البته این یک پیشنهاد بود به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال.
وی افزود: در حال حاضر باشگاه گیتی‌پسند اصفهان این آمادگی را دارد که با اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و هیأت فوتبال از هشت تیم برتر باشگاه‌های جهان دعوت به عمل آید جهت برگزاری مسابقات باشگاه‌های جهان. البته این مسابقات دو سال پیش فقط یک بار در قطر برگزار شد که تأسیسات دریایی به عنوان نماینده ایران در این بازی‌ها حضور داشت.
قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند اصفهان ادامه داد:‌ ما به عنوان یک باشگاه این پیشنهاد را دادیم و هماهنگی این موضوع با فدراسیون فوتبال و اجازه فیفا و AFC باید جهت برگزاری این مسابقات باشد و باشگاه‌ها نمی‌توانند خودسرانه به این موضوع ورود کنند.
عراقی‌زاده در پایان گفت: یکی از اهدافی که باشگاه گیتی‌پسند به عنوان باشگاه حرفه‌ای در برنامه‌های اصلی خود دارد در تیم‌های پایه جوانان، نوجوانان و امید سرمایه‌گذاری کرده و در حال حاضر تیم‌های جوانان و نوجوانان این باشگاه به لیگ برتر صعود کرده‌اند و در کل ۲۰ آکادمی فوتسال در سراسر کشور وجود دارد و ما نگاه ویژه‌ای به فوتسال پایه داریم.