افتخارات فصل 91

قهرمانی تیم فوتسال گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال فصل 91:

91-ghahremani futsal lige bartar

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان قهرمان لیگ در فصل 91 شد تا مشخص شود این تیم به چه دلیل قطب اول فوتسال ایران و آسیا به حساب می آید.

لیگ برتر فوتسال در سال 1391 با توجه به ناکامی های تیم ملی فوتسال در مسابقات جام ملت های آسیا، از حساسیت زیادی برخوردار بود.کناره گیری چند تیم نیز موجب شد تا خیلی ها لیگ این سال را از کیفیت پایینی برخوردار بدانند، اما در عمل چنین اتفاقی نیفتاد و هیجان و کیفیت تا پایان لیگ مشاهده گردید.

برخلاف سالهای گذشته که تیم منصوری قرچک از مدعیان اصلی قهرمانی بود اما در این سال تیم صبا پر قدرت ظاهر شد و تا روزهای آخر نیز مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی به حساب می آمد.

لیگ با قهرمانی گیتی پسند در نیم فصل اول به پایان رسید اما در نیم فصل دوم تیم صبای قم با اتکا به جوانان خود به صدر رسید و تا هفته پایانی نیز در صدر جدول قرار داشت اما نقطه طلایی لیگ در این سال به هفته پایانی کشیده شد.

جایی که مسابقه دو تیم هلال احمر تبریز و گیتی پسند در تبریز و منصوری قرچک و صبای قم در قرچک قهرمان لیگ را معرفی می کرد.

بازی مقتدرانه منصوری قرچک در برابر صبا و شکست این تیم قمی و در مقابل پیروزی درخشان گیتی پسند برابر هلال احمر تبریز موجب شد تا در نهایت قهرمانی به نام گیتی پسند بیفتد و این تیم جام قهرمانی را در خانه نگه دارد.

گیتی پسند با این قهرمانی به عنوان پر افتخار ترین تیم فوتسال ایران معرفی شد تا همگان قبول کنند این تیم به عنوان برند فوتسال ایران شناخته می شود.

 

قهرمانی تیم فوتسال گیتی پسند در جام باشگاه های آسیا:

91-ghahreman asia2


تيم فوتسال گيتي پسند با غلبه بر تيم آردوس ازبکستان عنوان قهرماني سومين دوره مسابقات باشگاه هاي آسيا را به خود اختصاص داد.
 
ديدار فينال جام باشگاه‌هاي آسيا بين دو تيم گيتي‌پسند ايران و اردوس ازبکستان در ورزشگاه يرموک کويت برگزار شد که در پايان نماينده ايران توانست با نتيجه نزديک 2 بر يک به برتري دست يابد و عنوان قهرماني اين دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
سومين دوره جام باشگاه‌هاي آسيا با حضور 8 تيم از يازده تيرماه در کويت آغاز شد. فولادماهان قهرمان دوره اول اين مسابقات شده بود و در دومين دوره ناگويا اوشنز ژاپن با برتري برابر شهيدمنصوري ايران در ديدار فينال اين عنوان را به خود اختصاص داد. گيتي‌پسند با قهرماني در سومين دوره بار ديگر جام قهرماني را به ايران بازگرداند. ناگويا اوشنز نيز با شکست در ديدار نميه‌نهايي برابر گيتي‌پسند در بازي رده‌بندي الريان قطر را شکست داد و عنوان سومي را از آن خود کرد.

91-ghahremani asia

این قهرمانی مهر تاییدی بر حقانیت گیتی پسند در قهرمانی فصل گذشته اش در لیگ برتر فوتسال بود.

 

قهرمانی تیم والیبال بانوان گیتی پسند:

تیم والیبال بانوان گیتی پسند در دومین سال حضور خود در لیگ برتر صاحب دومین قهرمانی پیاپی شد.

تیم والیبال بانوان گیتی پسند با یک کادر مربیگری کاملا بومی و استفاده از بازیکنان با تجربه و جوان در لیگ برتر والیبال بانوان حضوری مقتدر داشت و برای دومین سال موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

91-ghahremani volleyball banovan

بانگاهی کوتاه به آماروارقام این مسابقات نشان میدهدکه تیم گیتی پسنداصفهان درمیان تیمهای حاضربهترین عملکردراداشته است. این تیم باکسب 9 پیروزی ازده بازی بیشترین امتیازرادرکارنامه خودثبت کردتادرنهایت با 26 امتیازدرجام قهرمانی رابرای دومینسال پیاپی بالای سرببردوآسیایی شود. بعدازتیم گیتی پسند،ذوب آهن وگازتهران بهترتیببا 8 و 7 پیروزی دررده های دوموسوم قراردارند. ضمن اینکه دراین بخش تیم میزان خراسان باداشتن تنهایک بردوکسب 9 شکست،دراین فصل ضعیفترین نتیجه رابه دست آوردکه همین موضوع باعث شدتااین تیم با 3 امتیازدررده آخرجدول رده بندی قراربگیرد.

91-ghahremani volleyball banovan 2


در مسابقات لیگ این فصل 17 مسابقه با نتیجه 3 بر صفر، 4 مسابقه با نتیجه 3 بر یک و 9 مسابقه با نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید. البته این نتایج نشان از حساسیت بالای مسابقات این فصل داشته و گاه نتایجی به وقوع می پیوست که دور از انتظار بود. به عنوان مثال بازی تیم های گیتی پسند و ستاره های پارس در هفته سوم از دور برگشت که با نتیجه 3 بر 2 به سود نماینده اصفهان تمام شد یکی از همین نتایج دور از انتظار بود. همچنین ذوب آهن هم مقابل تیم متین ورامین در هفته چهارم از دور برگشت 3 بر 2 پیروز شد و در زمانی که باید امتیازهای حساس را به دست می آورد مقابل این تیم یک امتیاز از دست داد.
در بخش ست های برده باز هم تیم گیتی پسند در صدر است. این تیم اصفهانی با 29 ست برده در صدر است، تیم ذوب آهن، گاز تهران، متین ورامین، ستاره های پارس و میزان خراسان در رده های بعدی قرار دارند. اما در بخش ست های باخته، تیم میزان خراسان در صدر است. این تیم با از دست دادن 29 ست در صدر است و تیم ستاره های پارس و متین ورامین در رده های بعدی قرار دارند. گیتی پسند در این بخش در رده آخر قرار دارد.

 

صعود تیم فوتسال گیتی پسند نوین به لیگ دسته برتر:

91-soode futsal giti novin be lige bartar

تیم فوتسال گیتی پسند نوین در سال 1391 سال پرفروغی از خود به نمایش گذاشت.

این تیم تقریبا بومی که تیم دوم گیتی پسند به حساب می آمد موفق شد در این سال از لیگ دسته دوم فوتسال به لیگ یک صعود کند.

تیمی که هدایت آن را مهدی محمدی بر عهده داشت بلافاصله راهی رقابت های لیگ دسته اول شد و با همان بازیکنان کاری کرد کارستان و گیتی پسند را صاحب دومین تیم در لیگ برتر نمود.

این تیم با جوانانی آینده دار در لیگ دسته اول برابر رقبای خود پرقدرت ظاهر شد و چنان نمایشی از خود برجای گذاشت که تحسین کارشناسان را برانگیخت.

گیتی نوینی ها حتی در رقابت با برخی تیم هایی که از بازیکنان فصل گذشته لیگ برتری سود می جست به پیروزی دست می یافت تا قدرت این تیم بیش از پیش نمایان شود.

با این وجود گیتی پسند نوین که به لیگ برتر راه یافته بود بنا به تشخیص مدیران باشگاه و به منظور جلوگیری از هرگونه شائبه ای مقرر به واگذاری این تیم داده شد تا نشان داده شود برای باشگاه گیتی پسند بیش از هر چیزی اخلاق مداری مهم باشد.

.