مدیر فنی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان از وضعیت تیمش در هفته‌های گذشته ابراز رضایت کرد. 

 

 

   به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، محمد ناظم‌الشریعه پیرامون شرایط تیم گیتی‌پسند طی روزهای گذشته اظهار داشت: هفته گذشته نتیجه خوبی گرفتیم و با روحیه مضاعف به مصاف پرسپولیس می‌رویم؛ هرچه زمان می‌گذرد شرایط تیم ما بهتر می‌شود و بازیکنان ما به راحتی می‌توانند نتایج خوب خود را تکرار کنند.  

وی با بیان اینکه در بازی روز پنجشنبه توجهی به جایگاه پرسپولیس در جدول رده‌بندی نداریم، تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و تماشاگران خوبی دارد. کاپیتان این تیم یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر به شمار می‌رود و با توجه به حضور بازیکنان خوب در پرسپولیس، این تیم تهرانی را دست‌کم نمی‌گیریم.  

مدیر فنی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان در پاسخ به سئوالی پیرامون مذاکرات این باشگاه با حسین شمس برای مشاوره دادن به گیتی‌پسند گفت: از مذاکرات باشگاه با شمس خبر ندارم اما به عنوان یک مربی، همیشه با شمس در ارتباط هستم و به صورت تلفنی از تجربیات این مربی استفاده می‌کنم زیرا شمس از نظر فنی در جایگاه بالایی قرار دارد و می‌تواند به تیم ما کمک کند.

وی با بیان اینکه بازیکنان برزیلی گیتی‌پسند هنوز به هماهنگی کاملی با دیگر بازیکنان تیم نرسیده‌اند، تصریح کرد: در بازی مقابل پرسپولیس صادق مرادی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و بازیکنان برزیلی ما به هماهنگی کامل نرسیده‌اند اما اگر شرایط این بازیکنان بهتر شود، می‌توانیم از آنها در ترکیب تیم استفاده کنیم.