به گزارش پایگاه خبری باشگاه ، علی طاهری مدیر عامل باشگاه گیتی پسند در گفت‌وگویی در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال تغییر در کادر فنی تیم فوتسال وجود دارد، اظهار داشت: کادرفنی ما مشکلی ندارد که بخواهیم تغییرش دهیم. در بازی تاسیسات مالک باشگاه ما همراه با یک مربی بازی را از نزدیک تماشا کرده، این دو به عنوان تماشاگر در سالن بودند و این دلیل نمی‌شود که بخواهیم تغییری در تیم ایجاد کنیم.
وی در ادامه افزود: پنج هفته از لیگ گذشته، نتایج زیاد برای ما خوشایند نبوده و از 9 امتیاز سه بازی خانگی، تنها چهار امتیاز کسب کرده‌ایم (یک برد، یک تساوی و یک شکست)، ولی رفته رفته تیم به آمادگی مطلوب نزدیک می‌شود چون ما تمرین‌مان را دیر شروع کردیم.
طاهری با تاکید بر حمایت باشگاه از محمد کشاورز، تصریح کرد: بحثی در مورد تغییر کادرفنی نداریم، کادرفنی‌مان به خوبی کارش را انجام می‌دهد. اتفاقا در دیداری که مقابل دبیری باختیم، به اعتقاد کارشناسان مستحق باخت نبودیم. تیم با کیفیت بازی کرد. فوتسال همین است، یک روز که خوب بازی می‌کنی، می‌بازی.
مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند گفت: من از مدیرانی هستم که چندان با تغییر موافق نیستم و تا جایی که بشود با یک مربی آغاز می‌کنم و با همان مربی فصل را تمام می‌کنم. دوره علی افضل و رضا لک هم همینطور بود و حسین افضلی هم خودش رفت. من معمولا تا آخر فصل صبر می‌کنم و تاحالا هیچ‌وقت نشده که مربی فوتسالم را برکنار کنم.