به گزارش پایگاه خبری باشگاه،حسین شمس پس از پیروزی پرگل تیم فوتسال گیتی‌پسند برابر مقاومت قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در بازی‌های دیگر لیگ رخ داده بود، لازم بود که این سه امتیاز را کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال که علت اینکه گیتی‌پسند توانست با تعداد گل زیاد در این بازی پیروز شود، چیست، افزود: به دلیل پرس محکمی که تیم حریف داشت، با نفر اول خود به مدت یک هفته کار کرده بودیم که اجازه دادن پاس بلند به حریف را ندهد.
سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در پاسخ به این سؤال که مس سونگون در بازی همزمان متوقف شد و اختلاف امتیاز به ۵ کاهش پیدا کرد، گفت: امید داریم در بازی رو در رو با این تیم بتوانیم پیروز شویم و اختلاف را به حداقل برسانیم تا امیدوار به قهرمانی باشیم.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا به داوری اعتراض داشت، مطرح کرد: بی‌دلیل به داوری اعتراض می‌کردم و اگر این کار را کردم اشتباه کردم، چرا که داوری خوب و در نتیجه بازی بدون تأثیر بود و باید به داوران جوان فرصت داد، این داور نیز از داوران آینده‌دار فوتسال کشورمان خواهد بود و اگر اعتراض کردیم از طرف خودم و تیمم عذرخواهی می‌کنم.
شمس درباره تعداد گل‌های زیادی که گیتی‌پسند دریافت کرد، ابراز کرد: شرایط لیگ طوری است که همه برای بردن یا مساوی گرفتن از صدرنشین‌ها به میدان می‌آیند و دقیقاً کاری که ارژن و آذرخش دربرابر ما انجام دادند، این تیم نیز می‌خواست انجام دهد و این تعداد گل دریافتی زیاد غیرطبیعی نیست.
وی راجع به حرکتی که از احمدعباسی خواست که از بازیکن حریف عذرخواهی کند، گفت: وقتی در بازی برخوردی صورت می‌گیرد، باید بازی جوانمردانه نیز در نظر باشد و در آن صحنه نیز احمدعباسی باید بازیکن حریف را از زمین بلند می‌کرد که در آن صحنه او فراموش کرد و من تنها به او تذکر دادم؛ زیرا او یکی از بازیکنان با اخلاق تیم ماست.