به گزارش پایگاه خبری باشگاه ، مدیران ، کارکنان و ورزشکاران باشگاه گیتی پسند برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
متن این دعوتنامه به شرح زیر است:
«و لقد ارسلنا موسی بایاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی النور و ذکر هم بایام الله ان فی ذلک لایات لکل صبار شکور؛‌ و ما موسی را با آیات خود فرستادیم و (دستور دادیم) قوم خودرا از ظلمات به نور بیرون آر و ایام‌الله را به انها یادآوری کن که همانا در این (یادآوری) برای آنان که اهل صبرو شکرگزاری باشند نشانه‌ها و عبرت‌هایی است.
یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاد آور ایامی است که مردم غیور با رهبری عالمانه حضرت امام راحل قدس الله نفس الزکیه و با همراهی مردم صبور و شکور ایران بر طاغوت زمان که از ایادی شیطان بود غلبه کرد.پیروزی که تجلی دیگری از آیه شریفه مطلع کلام است که خود سراسر پیام روشن است و هدایت بخش پیروی از ولایت فقیه و رهبری عزیز ، صبر در مصائب و تکلیفی است که قران کریم در ادامه ذکر و گرامی داشت ایام الله امر به آن فرموده است در واقع از آغاز نهضت تا به امروز ، همین صبرو استقامت ملت رشید ایران و رهبران آن بوده که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شده، انقلابی که همواره مورد هجمه مستکبران قرار داشته است.
کودتا، ایجاد اختلافات قومی، مذهبی، جنگ تحمیلی، تحریم‌های غیر انسانی تنها بخشی از توطئه‌هایی هستند که طاغوت‌های دوران ما علیه حرکت توحیدی و ترقی خواهانه ملت ایران بکار گرفته اند. کیست که نداند که دستگاه عریض و طویل رسانه‌های غرب هرروز چه هجمه اغواگرایانه و چه تصویر وارونه‌ای از جامعه اسلامی ما به مخاطبان خود القا می‌کند؟ و در عین حال کیست که عزت و شرافت این ملت بزرگ را درهمین عرصه‌های نابرابر ندیده باشد؟
باشگاه فرهنگی ورزشی گیتی پسند اصفهان از کلیه ورزشکاران ، مربیان ، بازیکنان و کلیه آحاد مردم شهید پرور اسلامی در سراسر ایران و جهان، دعوت می‌کند یکبار دیگر دشمنان قسم خورده انقلاب را مایوس نموده و باحضور پر شور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن مایه وحدت، همدلی و دوستی فی مابین آحاد مختلف کشور شوند تا درس دیگری باشد برای جهانیان.