به گزارش پایگاه خبری باشگاه، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با دیدار تیم‌های گیتی‌پسند و حفاری اهواز ادامه یافت که این بازی با تساوی ۴ بر ۴ به پایان رسید.

شرح این مسابقه را در ادامه می‌خوانید:

اسامی بازیکنان تیم گیتی‌پسند:

احمد اسماعیل پور، محمد کشاورز، علی اصغر حسن زاده، سپهر محمدی، ابوالقاسم عروجی، سعید احمد عباسی، مهرداد جابری، فرشاد شارقی، حسین حسینی، ویتور هوگو، محمد زارعی و سعید افشار

سرمربی: علیرضا افضل

اسامی بازیکنان تیم حفاری اهواز:
سجاد بابایی، فرید نمازی، فرهاد توکلی، احمد ملاعلی، شهاب طالبی، حسین فهمیم، علیرضا رفیعی، فارس ضیاغم، علیرضا بهلولی، امید رستمی و بهزاد عظیمی
سرمربی: کیاوش علاسوند

گل‌ها:
گیتی پسند: محمد کشاورز، سعید افشار، احمد اسماعیل پور، ویتور هوگو
حفاری اهواز: فرهاد توکلی، احمد ملاعلی، فرید نمازی، شهاب طالبی

شرح گل‌ها:
دقیقه ۱۱ (گیتی پسند ۰-۱ حفاری اهواز): کنترل زیبای فرهاد توکلی روی یک پاس قُطری و شوت این بازیکن گل اول حفاری اهواز را به همراه داشت.
دقیقه ۱۳ (گیتی پسند ۰-۲ حفاری اهواز): کنترل و چرخش احمد ملاعلی منجر به فریب دفاع گیتی پسند شد و این بازیکن با یک ضربه فنی گل دوم را برای حفاری اهواز وارد دروازه سپهر محمدی کرد.
دقیقه ۱۵ (گیتی پسند ۱-۲ حفاری اهواز): پاسکاری متوالی کشاورز و اسماعیل پور باعث باز شدن دفاع حفاری شد و محمد کشاورز با یک ضربه زیبا گل اول گیتی پسند را به ثمر رساند.
دقیقه ۱۷ (گیتی پسند ۲-۲ حفاری اهواز): ارسال بلند اسماعیل پور به سعید افشار رسید و این بازیکن با یک شوت سرضرب بازی را به تساوی کشاند.
دقیقه ۱۸ (گیتی پسند ۲-۳ حفاری اهواز): فرید نمازی با یک شوت سرکش از پشت محوطه جریمه گل سوم حفاری را وارد دروازه گیتی‌پسند کرد.
دقیقه ۲۴ (گیتی پسند ۳-۳ حفاری اهواز): کرنر ارسالی عروجی روی پای اسماعیل پور نشست و این بازیکن با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند.
دقیقه ۳۷ (گیتی پسند ۳-۴ حفاری اهواز): پاس عرضی فهیمی به شهاب طالبی رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا توپ را از کنار دستان سپهر محمدی وارد دروازه گیتی‌پسند کرد.
دقیقه ۳۹ (گیتی پسند ۴-۴ حفاری اهواز): پاس پشت پای احمد عباسی به حسن‌زاده رسید و این بازیکن با فریب دروازه‌بان توپ را به ویتور هوگو پاس داد و ویتور گل چهارم گیتی پسند را وارد دروازه حفاری اهواز کرد.