محسن خبیری پس از شکست تیمش مقابل گیتی‌پسند اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: همانطور که همه دیدند بازی بسیار جذابی را دو تیم به نمایش گذاشتند، در بازی امروز ما 4 بازیکن مصدوم و محروم داشتیم اما دیگر بازیکنان جوان ما از جان مایه گذاشتند و مسائل فنی را به خوبی در زمین اجرا کردند.
وی افزود: بازیکنان ما از باخت هفته پیش و اتفاقاتی که افتاد بسیار ناراحت بودند اما تیم را به سرعت منسجم کردیم و در این دیدار سخت منسجم به مصاف گیتی‌پسند رفتیم. بازیکنان ما تلاش کردند و به این بازیکنان افتخار می‌کنم، تیم ما در برابر گیتی‌پسند با 6 ملی پوش و هزینه‌های بالا بسیار خوب بازی کرد.
سرمربی تیم فرش آرا مشهد درباره قرار گرفتن جلوی اصغر حسن زاده و مما نعت از شروع بازی در حالی که بازیکنان گیتی پسند در صحنه ای تک به تک قرار داشتن گفت: در یک صحنه طیبی در حال حفظ توپ بود که همزمان با اوت گیتی‌پسند شد و بنده حواسم به این مسئله نبود و تنها می‌خواستم به بازیکنم بگویم که کار خطرناکی کرده!نمی‌دانم چرا کادر فنی حریف آنطور به سمت من آمدند!!!
خبیری درباره اعتراض‌هایی که از سوی نیمکت تیمش به داور شد، بیان کرد: بنده اغلب بر روی نمیکت نشسته بودند و نیمکت ما در صحنه پنالتی گیتی‌پسند به داور اعتراض کردند، ما به رای داور احترام می‌گذاریم و داوران ما بسیار خوب هستند.