به گزارش پایگاه خبری باشگاه ، محمدحسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند درخصوص اتفاقات بازی با شهروند ساری گفت: خیلی خوشحالم که تیم ما تقریبا به آمادگی جهت مسابقات جام باشگاه های آسیا رسیده و ظرف روزهای آینده نیز توسط کادرفنی به مرز آمادگی بیشتری می رسیم.
عراقی زاده گفت: امسال نیز همچون سال قبل لیگ سخت و پرفشاری را شاهد هستیم و تقریبا قهرمان لیگ در هفته های آخر شناخته می شود.
قائم مقام گیتی پسند گفت: با آمادگی تیم ها کم کم لیگ شکل و شمایل عادی به خود می گیرد.
وی درخصوص داوری دیدار گیتی پسند و شهروند ساری گفت: متاسفانه داوری در کشور ما بصورتی شده که اختلاف از لحاظ کیفیت بین داوری ما زیاد است و به جز 5 الی 6 داور بقیه خیلی باید تلاش کنند تا بتوانند به سطح کیفی بالایی برسند.
این مقام مسئول گفت: داوران بازی دیروز به خصوص آقای مرادیان با اشتباهات فاحش خود زمینه ساز گرفتن 2 امتیاز از تیم ما شد و این اشتباهات تاثیرگذار کمر هر تیم را می شکند.
وی گفت: فیلم این اشتباهات مهلک را آماده کرده ایم و به کمیته فوتسال و داوری می فرستیم ولی محرومیت داور به هیچ درد ما نمیخورد چون داور رسما دیروز پدر تیم ما را در آورد.
عراقی زاده گفت: کادرفنی و بازیکنان تیم ما همه نوع تاکتیکی را تمرین می کنند ولی راه مقابله با اشتباهات داوری را نمی توانند تمرین کنند و داور عملا دیروز تحت تاثیر جو ورزشگاه و پراشتباه سوت زد.
وی در پایان از کمیته داوران خواست لااقل برای مسابقات سنگین یک داور بین المللی و یک ملی بگذارند نه اینکه هر دو داور را ملی قرار دهند.