قائم مقام باشگاه گیتی پسند با رد خبر اعتصاب دسته جمعی بازیکنان تیم گیتی پسند گفت: نمی‌دانم منبع اصلی این خبر از کجاست و در حال پیگیری این قضیه هستیم، عالیقدر بنا به خواسته خود وعلیرغم قراردادی که با ما داشته اردوی تیم را ترک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه و به نقل از ایسنا ، محمد حسین عراقی زاده در گفت وگویی اظهار کرد: زمانی که یک رسانه با چنین تیتری خبر از اعتصاب تیمی که در حال آماده شدن برای حضور در یک رویداد مهم است تا به عنوان نماینده ایران به رقابت بپردازد، می دهد؛ زیاد جالب نیست و باید منبع اطلاعاتی درست و واقعی داشته باشد، صرف صحبت‌های یک بازیکن که خود ترک اردو کرده است نمی‌توان به کل تیم اتهام وارد کرد.

وی افزود: مهران عالیقدرکه در خبر اعتصاب به وی اشاره شده است علیرغم داشتن قرارداد 2 ساله با تیم ما چند روز پیش طی تماسی با سرپرست تیم به دلیل مشکلات شخصی در اردوی تیم که در کمپ شهرکرد در حال برگزاری است شرکت نداشته است و فکر نمی‌کنم مشکلی باشد. تیم اصلی گیتی پسند دارای 14 بازیکن خوب و بزرگ در سطح جهانی است و هر کسی مشکلی دارد باید ابتدا آن را با مسئولان تیم و باشگاه درمیان بگذارد نه این که در رسانه‌ها عنوان شود. اگر هر بازیکن بخواهد مسائل و نظرات خود را با رسانه مطرح کند تیم در امنیت نیست و به حاشیه می‌رود. اگر از بین این 14 نفر یک نفر بگوید مشکل دارد به طور قطع این مشکل خود او است نه کل تیم.

وی تاکید کرد: با توجه به صحبت‌هایی که از سوی این بازیکن زده شده و همچنین قرارداد وی و شرایط موجود از نظر قانونی پیگیر قضیه هستیم و هر آنچه قانون بگوید ما تابع آن هستیم واجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: پس از مشخص شدن کادر فنی و بسته شدن قرار داد بازیکن تمرینات تیم برای حضور پرقدرت در لیگ داخلی و همچنین جام باشگاه‌های آسیا بلافاصله آغاز شد، از ابتدای هفته نیز اردویی یک هفته‌ای در کمپ شهرکرد که امکانات خوبی دارد را آغاز کردیم و تا پایان هفته ادامه داد، طی بازدیدی هم که از اردو داشتیم تمامی نفرات از وضعیت اردو ابراز رضایت کردند و مشکلی نبود، بعد از آن دو روز به بازیکنان استراحت داده شده و سپس اردوی نهایی از بعد از ظهر شنبه در اصفهان پیگیری می‌شود بتوانیم نماینده خوب و درشان فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا باشیم.

عراقی زاده در خصوص قرعه کشی جام باشگاه‌های آسیا وهمگروهی گیتی پسند با نمایندگان ژاپن وچین گفت: برای تیمی که به دنبال هدفی مشخص است فرقی ندارد که در چه شرایطی قرار می‌گیرد چرا که باید برای هر شرایطی برنامه و استراتژیکی خاصی داشته باشد، بهرجهت 14 تیمی در این مسابقات حضور دارند که همگی بهترین تیم کشور خود بودند و همگی مدعی هستند بنابراین فرقی ندارد در چه گروهی و با چه تیم‌هایی همگروه باشید. مطمئن باشید ما نیز با برنامه و هدف گذاری شده به مسابقات خواهیم رفت ما نماینده ایرانی هستیم که عنوان "آقایی فوتسال آسیا" را دارد و در جام جهانی نیز بر روی سکو رفته است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به درخشش و جایگاهی که تیم زیر 23 سال چندی پیش در مسابقات آسیایی به دست آوردند ما نیز به دنبال آن هستیم با قهرمانی در آسیا و کسب سهمیه مسابقات باشگاه‌های جهان این پروژه را تکمیل‌تر کنیم.

قائم مقام باشگاه گیتی پسند در خصوص وضعیت بازیکنان و این که آیا بازیکنی به تیم اضافه خواهد شد یا نه؟ اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای بسته شدن تیمی قدرتمند و خوب به کار بستیم، خوشبختانه در جذب بازیکنان جدید و همچنین تمدید قرارداد نفرات خوب سال گذشته موفق عمل کردیم. عروجی، عباسی، جابری و زارعی 4 بازیکن سهیمه لیگ برتری ما هستند. در حال بررسی وضعیت چند بازیکن برزیلی نیز هستیم که هرکدام از آنها را کادر فنی تأیید کند بلافاصله مقدمات آن انجام می‌گیرد تا بتوانیم از وی در تیم استفاده کنیم.

وی همچنین در مورد گلایه‌هایی که به وضعیت لیگ ایران و کمیته فوتسال است، تاکید کرد: با توجه به این که لیگ فوتسال ایران یکی از پویاترین و با کیفیت‌ترین لیگ‌های فوتسال است، اگر هم مشکلی وجود دارد باید نفرات به جای مصاحبه در رسانه و مقابل هم قرار گرفتن در کنار یکدیگر در جلسات کارشناسی شده و هم اندیشی به رفع آن بپردازند. به اعتقاد من فوتسال ایران مثلثی است که از باشگاه ها ، سازمان لیگ و کمیته فوتسال تشکیل شده که تمامی اضلاع آن باید با قدرت در کنار یکدیگر باشند، جدایی هرکدام از آنها و مقابل هم بودن به رفع مشکلات وموانع کمکی نمی‌کند.

وی ادامه داد: باید برای رفع موانع با یکدیگر متحد شد تا قطار آقایی فوتسال ایران در آسیا همچنان روی ریل خود باقی بماند و به اهداف جهانی که در سر دارد دست یابد.