به گزارش پایگاه خبری باشگاه و به نقل ازاصفهان اسپورت، قائم مقام گیتی پسند در گفتگویی با خبرنگار ما درخصوص تاریخ شروع لیگ قهرمانان جام باشگاه های آسیا گفت : این مسابقات از 28 تیر لغایت 8 مرداد به میزبانی ویتنام آغاز خواهد شد.
وی گفت : باتوجه به اینکه باشگاه گیتی پسند بعنوان نماینده کشور ایران در این مسابقات حضور دارد لذا از ریاست کمیته فوتسال و اعضاء محترم هیات رئیسه تقاضامندیم در تقویم برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال در فصل 96-97 مسابقات جام باشگاه ها را نیز در نظر بگیرند.
عراقی زاده گفت: همانطور که برای حضور پرقدرت تیم ملی تقویم مسابقات را چیدمان می کنند انتظار داریم در این راه نماینده ایران را نیز مدنظر قرار دهند.
قائم مقام گیتی پسند گفت: همیشه نماینده های ایران اعم از فولاد ماهان ، شهید منصوری، گیتی پسند، دبیری و تاسیسات دریایی نماینده های قدرتمندی از ایران در آسیا بوده اند و سال گذشته که برای اولین بار تاسیسات دریایی بعد ازیک قهرمانی به مرحله چهار تیم راه نیافت این یک زنگ خطر از سمت سایر کشورهای آسیایی برای ایران می باشد. پس ما انتظارمان از اعضاء هیات رئیسه سازمان لیگ و مسئولین کمیته فوتسال این است که مسابقات لیگ برتر فوتسال از تاریخ بعد از جام باشگاه های آسیا آغاز گردد تا ما نیز بتوانیم با روانه کردن یک تیم در شان فوتسال ایران انشاالله قهرمانی را به جامعه فوتسال هدیه کنیم.
وی افزود: دیگر به این صورت نیست که دیگر تیمها زنگ تفریح تیم های ایرانی باشند و در باشگاه ها اکثر تیمها با بازیکنان سایر کشورهای صاحب سبک مثل برزیل به این مسابقات خواهند آمد.
عراقی زاده درپایان افزود: دست یاری به سوی همه جامعه فوتسال اعم از سازمان لیگ ، کمیته فوتسال ، جامعه مربیان ، داوران ، پیشکسوتان و اصحاب جراید دراز می کنیم تا برای برافراشتن پرچم ایران در قله آسیا ما را یاری نمایند.