سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند از آخرین شرایط تیمش قبل از برگزاری اولین فینال لیگ برتر فوتسال مقابل مس سونگون می گوید.

حمید بیغم در گفت وگو با ایسنا، اظها کرد: بعد از انجام تست های مربوط به کرونا و منفی بودن آن، از ۷ خرداد تمرینات خود را به صورت مستمر آغاز کردیم و تا کنون مشکل خاصی نداشتیم. محمدرضا سنگ سفیدیِ مصدوم، چند روزی است که در کنار تیم تمرین می‌کند و تا کنون مشکل خاصی نداشته است.

وی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و می توان گفت آماده هستیم تا بازی خوبی در فینال مقابل مس سونگون به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در خصوص وضعیت فالکون دروازه بان تیمش، گفت: الکس فالکون تمرینات خود را به خوبی انجام داده و شرایط خوبی دارد و در طی تمرینات نیز هر روز بهتر می‌شود و امیدواریم در روز مسابقه نیز در بهترین شرایط خود باشد.

وی با اشاره به غیبت حسن زاده، خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل ۳ کارتی بودن، علی اصغر حسن زاده محروم است و نمی توانیم او را در بازی نخست در اختیار داشته باشیم.

بیغم تصریح کرد: دو تیم گیتی پسند و مس سونگون که به فینال این فصل از لیگ برتر راه یافتند از تیم های بزرگ و مدعی لیگ برتر هستند، شرایط هر دو تیم با توجه به شرایط تعطیلی و بحث کرونا یکسان است. فرصت تمرین برای دو تیم یکسان است و کسب نتیجه بهتر به وضعیت بازیکنان و نحوه تمرینات باز می گردد. خوشبختانه بازی اول در اصفهان است و باید از امتیاز بازی خانگی نهایت استفاده را ببریم.