جلسه هماهنگی اجرایی پروتکل های بهداشتی دستورالعمل تمرینات و مسابقات مصوب فدراسیون پزشکی ورزشی در باشگاه گیتی پسند با حضورقائم مقام باشگاه ، معاونت اداری و مالی ، مدیریت پزشکی ورزشی ،مدیرت اجرایی و سرپرست تیم فوتسال صبح امروز در باشگاه گیتی پسند برگزار شد

اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان فردا تست کرونا می‌دهند تا تمرین‌های خود برای حضور در فینال لیگ برتر فوتسال را استارت بزنند.

با مشخص شدن زمان برگزاری فینال لیگ برتر، تیم گیتی پسند اصفهان می‌تواند تمرین‌های خود را استارت بزند. بر این اساس باشگاه گیتی پسند از بازیکنان خود دعوت کرده تا ظهر چهارشنبه خود را به اصفهان رسانده تا عصر این روز از بازیکنان و کادرفنی تست کرونا بگیرند.

بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با یک کلینیک، قرار است آن‌ها در سالن محل تمرین این تیم حاضر شده و از بازیکنان تست بگیرند. جواب تست کرونا به محل ایفمارک فرستاده خواهد شد و پس از مشخص شدن نتیجه آن، تمرین‌های گیتی پسند استارت می‌خورد.

باشگاه گیتی‌پسند هم‌چنین قبل از شروع تمرین سالن محل تمرین خود را ضدعفونی کرده و اقلام بهداشتی مورد نیاز را در اختیار تیم قرار می‌دهد. هم‌چنین چنانچه فردی در این تیم به بیماری کرونا مبتلا باشد طبق پروتکل های بهداشتی برای درمان او عمل می‌شود.

دکتر امیر حسین روشن فکر مدیر پزشکی ورزشی باشگاه با اعلام اینکه صبح امروز جلسه ستاد هماهنگی اجرایی پروتکل های بهداشتی دستورالعمل تمرینات و مسابقات مصوب فدراسیون پزشکی ورزشی در باشگاه گیتی پسند برگزار شد گفت : این ستاد مصوبات فدراسیون پزشکی ورزشی را به طور دقیق اجرا خواهد کرد