به گزارش پایگاه خبری باشگاه  امروز-دوشنبه -۱۲ اسفند ماه ۹۸_ تیم گیتی پسند در چهار چوب مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال میزبان تیم سن ایچ ساوه بود که این دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ به سود گیتی پسند به پایان رسید تا نماینده اصفهان به فینال لیگ برتر فوتسال صعود کند

ورزشگاه پیروزی اصفهان

تعداد تماشاگر: بدون تماشاگر

ترکیب تیم گیتی پسند اصفهان: محمد کشاورز، حمیداحمدی، محمد رضا سنگ سفیدی، اصغر حسن زاده، سعید احمد عباسی، مهران عالیقدر، مرتضی عزتی، والکس رایموندو، پیمان حفیظی، بهزاد رسولی، محمدحسین درخشانی و الکس فالکون

سرمربی: حمید بی‌غم

ترکیب تیم سن ایچ ساوه: نادر حنیفی، علی مروتی، مهدی کریمی، محمد طه نعمتیان، فرشید نادری، جامع‌بالایی، رضا تمیزی، امیرحسین غلامی، محمد امیر حسینی، محمد ناصر صفا، علی احسانی و محمد حسین فرحناک

سرمربی: جواد اصغری مقدم

اخطار:

گیتی پسند: حمید احمدی، اصغر حسن زاده، الکس فالکون

سن ایچ ساوه: محمد طاها نعمتیان، محمد جامع

گلزنان:

گیتی پسند: سعید احمد عباسی (دقیقه ۷)، والکس رایموندو (دقیقه ۸)، محمد حسین درخشانی (دقیقه ۱۰)، محمد رضا سنگ سفیدی (دقیقه ۳۱)، الکس فالکون (دقیقه ۳۴)

سن ایچ ساوه: محمدطاها نعمتیان (دقیقه ۱۰)

دقایق حساس:

دقیقه ۳: فرشید نادری پس از گذر از بازیکن گیتی پسند شوت محکمی را به سمت دروازه زد که الکس فالکون این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۴: حمید حامدی از یک موقعیت خوب تک به تک استفاده نکرد و توپ را به اوت زد.

دقیقه ۷: اصغر حسن زاده پاس زیبایی را به احمد عباسی رساند اما احمد عباسی نتوانست از این موقعیت استفاده کند و توپ را به اوت زد.

دقیقه ۷: سعید احمد عباسی پس از یک حرکت تماشایی در محوطه جریمه سن ایج شوت محکمی را به سمت دروازه زد و توپ به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۸: اصغر حسن زاده از روی یک ضربه ایستگاهی پاس تماشایی را به والکس رایموندو رساند، والکس با یک ضربه دقیق و حساب شده برای بار دوم دروازه سن ایچ را باز کرد.

دقیقه ۱۰: پیمان حفیظی اشتباه فردی را انجام داد و همین باعث شد توپ به نعمتیان برسد او نیز از این موقعیت استفاده کرد و توپ را وارد دروازه فالکون کرد.

دقیقه ۱۱: والکس پس از عبور از یک بازیکن توپ را به محمد حسین درخشانی رساند، او نیز از این فرصت استفاده کرد و توپ را وارد دروازه سن ایچ کرد.

دقیقه ۲۱: مروتی در ابتداری نیمه با عبور از دو بازیکن توپ را به تیر دروازه گیتی پسند کوبید.

دقیقه ۲۳: حمید احمدی پس از عبور از سه بازیکن سن ایچ توپ را به سمت درپازه شلیک کرد اما علی احسانی اجازه گلزنی را به احمدی نداد.

دقیقه ۲۹: احمد عباسی پس از عبور از بازیکن سن ایچ در موقعیت تک به تک قرار گرفت و شوت محکمی را زد که این توپ با برخورد به تیرک به اوت رفت.

دقیقه ۳۱: محمد رضا سنگ سفیدی با یک حرکت انفرادی تماشایی خود را به دروازه سن ایچ رساند و با یک ضربه دقیق گل چهارم ایم گیتی پسند را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۴: تیم سن ایج پاور پلی را انجام داد همین باعث شد الکس فالکون دروازبان تیم گیتی پسند از راه دور دروازه تیم سن ایچ را باز کند.

دقیقه ۳۹: نعمتیان توانست بر روی اشتباه بلزیکن تیم کیتی پسند درپازه بهزاد رسولی را باز کند و اختلاف را به سه گل رساند.

حواشی بازی:

*بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت بازی بدون تماشاگر و در ابتدای بازی بازیکنان مراسم صلح و دست دادن را اجرا نکردند.

*قبل از شروع بازی مهران عالیقدر و حمید احمدی با جواد اصغری مقدم خوش و بشی را انجام دادند.

*علی حفیظی داور بین المللی اصفهانی با داوران این دیدار عکس دسته جمعی گرفت.

*مهدی مهدی خانی و مسعود یوسف از جایگاه ویژه نظاره گر بازی بودند.

*امیر مومنی و منصور مولایی مربی های تیم گیتی پسند به دلیل اخراج در بازی قبلی از حضور بر روی نیمکت گیتی پسند محروم بودند.

*حمید بی‌غم و کادر گیتی پسند به تصمیمات داور به شدت معترض بودند.