بسم الله الرحمن الرحیم

 

"اصل انتخابات و شرکت در انتخابات به عنوان یک اصل، یک مسئله است، مسئله انتخاب اصلح یا صالح هم یک مسئله است که باید مورد توجه قرار گیرد."

امام خامنه ای (مد ظله العالی) 19/10/94

ملت بزرگ ایران اولین انتخابات خود در چله دوم انقلاب اسلامی را تجربه می‌کند و در معرض آزمون بزرگی قرار گرفته است.

ملت بزرگ ایران در شرایطی پای به عرصه انتخابات می‌گذارد که دشمنان قسم خورده این کشور منتظر هستند تا نتایج دو سال فشار حداکثری را به نظاره بنشینند. بنابراین انتخابات امسال برای ملت بزرگ ایران فقط به معنای عملیات مردم سالاری برای جابجایی نخبگان نیست بلکه پاسخ کوبنده‌ای به دشمنی است که تأثیرگذاری اقدامات خود را در نحوه مشارکت ملت در انتخابات جستجو می‌کند.

برای ناکام گذاشتن محاسبه و برآورد دشمن شرط اول، حضور حداکثری ملت در پای صندوق رأی است. میزان مشارکت مردم می‌تواند دشمن را به عقب براند یا چندگام به جلو بکشاند. مشارکت حداکثری ملت ارزشی فراتر از موشک دارد. سلاح مردم سالاری امروز از هر سلاحی مقابل دشمن بازدارنده‌تر و ناکام سازتر است. 

اولین معنای انتخابات تثبیت اقتدار و امنیت کشور است. وقتی رهبر معظم انقلاب از مخالفان نظام می‌خواهند که برای امنیت کشورتان رأی دهید به این معنا است که مشارکت حداکثری مأیوس‌کننده دشمن و تقویت‌کننده امنیت کشور است، از سوی دیگر ملت ما بعد از چهل سال مشارکت مستمر به این بلوغ رسیده است که بین رأی و نیازمندی‌های خود ارتباط برقرار کند. دقت در گزینش افراد با صلاحیت، کارآمدی و سلامت مجلس را تضمین خواهد کرد؛ بنابراین عواملی مانند رأی قومی، فامیلی، همشهری بودن، رودربایستی‌های شخصی باید به کارآمدی تبدیل شود. سلامت، دیانت، کارآمدی، مردمی و انقلابی بودن عناصر اصلی هستند که باید در رأی همه ما مورد توجه قرار گیرند.

نیاز به مجلس کار آمد به ما گوشزد می‌کند که باید از رأی احساسی، عاطفی فاصله گرفت و نیازهای اصلی کشور را مدنظر قرار داد و از کاندیدهای حاضر در صحنه برای رفع آن، برنامه طلب کرد. مشورت با افراد صاحب نظر و با انصاف می‌تواند همگان را در انتخاب بهترین‌ها کمک کند.

جامعه ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن شرکت فعال و موثر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 2 اسفند ماه ،از ملت بزرگ ایران به ویژه مردم عزیز و همیشه در صحنه اصفهان، می خواهد آنجایی که باید به چند یا چندین نفر رأی دهد با متانت و صبوری به همه افراد مدنظر در لیست رأی دهند. مجلسی که از اکثریت همسو برخوردار باشد از قدرت و اقتدار بیشتری برای تصمیم‌گیری و نظارت برخوردار است و می‌تواند با شجاعت و قاطعیت عمل نماید.

از همه نهاد های ورزشی و جامعه بزرگ ورزش کشور می خواهیم که بطور فعال، زمینه حضور حداکثری ورزشکاران، قهرمانان ،مسئولین ورزشی و در یک کلام جامعه ورزش را فراهم کنند و همگان را به مشارکت حداکثری و رأی به افراد کارآمد، مومن، مردمی و انقلابی دعوت کنند. مجلس ریل‌گذار اصلی حرکت قوه مجریه است و اگر افراد شایسته وارد مجلس شوند این ریل گذاری به نفع ملت انجام خواهد شد. افتخار هر ایرانی در فردای انتخابات، مشارکت بالای مردم است این مشارکت به مثابه جنگی است که ان شاء‌الله ملت بزرگ ایران پیروز آن خواهد بود.

"و من الله توفیق"