سید مجتبی طباطبایی مدیر حقوقی و کمیته انضباطی باشگاه گیتی پسند در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص شرایط ایجاد شده توسط دو بازیکن فوتسال این تیم یعنی محمد شجری و مسلم اولادقباد گفت: مستند به بند ۱۰ ماده ۱۹ آئین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و بند ۱۳ از ماده ۱ و ماده ۱۳ آئین نامه نقل و انتقالات فیفا قرارداد به محض امضای طرفین معتبر و الزام آور است

طباطبایی در خصوص اینکه این دو بازیکن قراردادشان را در هیأت فوتبال استان اصفهان ثبت نکرده اند، تصریح کرد: دوستانی که به این دو بازیکن مشورت داده اند آنها را به اشتباه انداخته اند. در صورتی که طبق آئین نامه فوق الذکرهمانطور که عرض کردم قرارداد به محض امضای طرفین معتبر و الزام آور است و صرفاً استفاده از بازیکن مستلزم ثبت رسمی آن می‌باشد. لذا تخلف آقایان اولادقباد و شجری که با داشتن قرارداد با باشگاه گیتی پسند برخلاف مقررات مذکور اقدام به عقد قرارداد با باشگاه دیگری نموده اند قابل شکایت و پیگیری و در صورت تأیید مدیران گیتی پسند در خصوص شکایت از دو بازیکن، باشگاه تقاضای اعمال مجازات مواد ۱۸ و ۲۵ آئین نامه نقل و انتقالات را پیگیری خواهد نمود.

وی در خصوص سعید احمد عباسی یادآور شد: این بازیکن دو سال است تحت قرارداد گیتی پسند می‌باشد و باشگاه‌های دیگر باید بدانند که انعقاد قرارداد با بازیکنی که با باشگاهی قرارداد دارد تخلف است.

مدیر حقوقی گیتی پسند در خصوص افشین کاظمی دیگر بازیکن گیتی پسند نیز گفت: افشین فصل قبل در نیمه‌های راه ترک تمرین کرد و در همان زمان توسط باشگاه این امر به صورت مکتوب به اطلاع هیئت فوتبال رسید. البته باشگاه گیتی پسند از طریق دبیر کل و ارسال شکوائیه در حال پیگیری احقاق حق باشگاه در قبال این بازیکن می‌باشد. قطعاً افشین کاظمی در صورتی که بخواهد در سال ۹۸ با هر باشگاهی وارد مذاکره شود قبل از آن بهتر است باشگاه مورد نظر از گیتی پسند در خصوص شرایط افشین کاظمی استعلام نماید.

به گزارش خبرنگار مهر، مسلم اولادقباد و محمد شجری در شرایطی که قرارداد خود را با تیم گیتی پسند تمدید کرده بودند راهی مس سونگون شدند و با این تیم قرارداد بستند. سعید احمدعباسی هم اقدام به مذاکره با باشگاه مس کرده بود ولی سرانجام در گیتی پسند باقی ماند. همچنین افشین کاظمی فصل گذشته از حضور در تمرینات تیم خودداری کرد و مسئولان باشگاه و سرمربی تیم از وضعیت او خبری ندارند.

منبع : خبرگزاری مهر